Huipputiimimme hoitaa yrityksesi kaikki tilitoimistopalvelut.

Anu Savolainen

Toimitusjohtaja, KLT-kirjanpitäjä, TAL-Controller, TAL-JET, merkonomi-yo

Puhelin: 020 7545 272

Sähköposti: anu.savolainen@miksa-tili.net

Kirjanpitäjä/yrittäjä vuodesta 1986.

Harrastukset: tanssi.

Marja-Liisa Peltolehto

Kauppatieteiden maisteri

Puhelin: 020 7545 273

Sähköposti: marja-liisa.peltolehto@miksa-tili.net

Toimin yrityksen hallituksen puheenjohtajana, olen varsinaisesti eläkkeellä ja toimin yrityksessä vain kiireapulaisena.

Nyt onkin sitten aikaa omistautua rakkaille harrastuksille: piirtäminen, maalaaminen ja tanssi.

Marketta Nygren

Kirjanpitäjä merkonomi, taloushallinnon ammattitutkinto

Puhelin: 020 7545 270

Sähköposti: marketta.nygren@miksa-tili.net

Toiminut aiemmin piirtäjänä suunnittelutoimistossa noin 20 vuotta, jonka jälkeen erilaisissa toimistoalan tehtävissä.

Larisa Nokelainen

Kirjanpitäjä, taloushallinnon ammattitutkinto

Puhelin: 020 7545 275

Sähköposti: larisa.nokelainen@miksa-tili.net

Toiminut aiemmin toimistotyöntekijänä, kirjanpitäjänä monissa yrityksissä.

Harrastan ulkoliikuntaa: lenkkeily, pyöräily, puutarhatyöt.

Terhi Satomaa

Yo-merkonomi

Puhelin: 020 7545 270

Sähköposti: terhi.satomaa@miksa-tili.net

Työskennellyt aiemmin erilaisissa toimistoalan tehtävissä monissa yrityksissä.

Harrastukset: itämainen vatsatanssi.

Merja Rautio

Laskentamerkonomi

Puhelin: 020 7545 270

Sähköposti: merja.rautio@miksa-tili.net

Työskennellyt kirjanpitäjänä tilitoimistoissa ja pk-yrityksissä.

Harrastuksena käsityöt.