Yhteystiedot

Miksa-Tili Oy
Siitolanranta 5, 55120 IMATRA

Arkisin 8:00 – 16:00

Puhelin: 020 754 5270

Sähköposti: info@miksa-tili.net

Anu Savolainen
Toimitusjohtaja, KLT-kirjanpitäjä, TAL-Controller, TAL-JET, merkonomi-yo

020 7545 272

anu.savolainen@miksa-tili.net

 

Marketta Nygren
Kirjanpitäjä merkonomi, taloushallinnon ammattitutkinto

020 7545 270

marketta.nygren@miksa-tili.net

 

Terhi Satomaa
Yo-merkonomi

020 7545 270

terhi.satomaa@miksa-tili.net

 

Marja-Liisa Peltolehto
Kauppatieteiden maisteri

020 7545 273

marja-liisa.peltolehto@miksa-tili.net

 

Larisa Nokelainen
Kirjanpitäjä, taloushallinnon ammattitutkinto

020 7545 275

larisa.nokelainen@miksa-tili.net

 

Merja Rautio
Laskentamerkonomi

020 7545 275

merja.rautio@miksa-tili.net

 

Lomake

Voit ottaa yhteyttä myös lomakkeella tai laittaa tarjouspyynnön. Olemme teihin yhteydessä haluamallanne tavalla.

Nimi *

Puhelinnumero


Aihe

Viesti

Haluan, että minuun otetaan yhteyttä:
Puhelimitse (ilmoita silloin myös numerosi)Sähköpostitse
Täytä (*) merkatut kohdat